Zip Perde; otel, kafe, restoran, villa, konut, teras, kış/yaz bahçesi, alışveriş merkezleri gibi mekanlarda güneş ve rüzgarın olumsuz etkilerinden korunmak, yaşam alanlarını daha konforlu ve vazgeçilmez hale getirmek için geliştirilmiştir.

Sistem Özellikleri

      – İç ve dış mekan kullanım avantajı. 

      – Özel renk ve tasarıma uygun yüksek kalite zip perde kumaşı 

      – Sistemin tamamını veya tek bir modulunu uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Start-Stop teknolojisi sayesinde hareketi istediğiniz noktada durdurabilirsiniz.
      – Motorlu çalışma avantajı.


FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN


TASARIM VE FONKSİYONELLİK

– Zip Perde için mikro havalandırma gözenekleri ile özel olarak tasarlanmış kumaşlar kullanılır. Alüminyum profiller sayesinde gergin duran kumaşlar dışarıdaki soğuk veya sıcak havanın yaşam alanının girmesini engeller. Perde kapalı olmasına rağmen yaşam alanın görüş açısı kapanmaz. 

– RTS teknolojisi kullanan zip perde motoru uzaktan kumanda ile çalışır ve start-stop teknolojisi sayesinde hareket istenildiği noktada durdurulabilir. Motor modülünün ses izolasyonu sayesinde sessiz çalışır. 

– Sistemin tamamını veya tek bir modülü uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir. 

– Sistemde Serge Ferrari ve Screen kumaşlar kullanılmaktadır. Ayrıca zip perde kumaşına firmalara özel logo, marka baskısı yapılabilmektedir.

 

 

 

Kumaş Seçenekleri : Serge Ferrari/Screen

 – Soltis Perform 92, etkin ısıl kalkan işlevi görür. Dışarı konulduğunda ısının %97 ‘ ye kadarını bloke eder. 38’e kadar renk çeşidi mevcut olan bu mikro-delikli perde piyasadaki en iyi ısıl performansı sunar.    

 – Soltis 86, kullanıcı sağlığını düşünen eşsiz dış görünüş ve doğal ışık iletimi düzeyi sunar (%28’e kadar doğal ışık iletimi).

– Öngerilim teknolojisi sayesinde gergin durma ve kat izi engelleme. 
– Mikro havalandırmalı kumaş dokusu.       – Yıkanabilir ve silinebilme özelliği.