Gelişmiş teknolojisi ve fonksiyonel özellikleri ile otel, cafe, restaurant, konut, teras, kış/yaz bahçesi, alışveriş merkezleri gibi yaşam alanlarını daha konforlu ve vazgeçilmez hale getirir.

(Tek Camlı / Isıcamlı) Giyotin Cam Sistemleri;Giyotin cam sistemleri ile doğanın olumsuz yönlerini değil, sadece güzelliklerini yaşayın. Ermişoğlu Alüminyum olarak siz değerli müşterilerimize; ilkbahar, sonbahar veya kışın tadını; soğuk, yağmur suyu veya kar olmadan daha ferah, daha geniş, daha aydınlık dolayısıyla daha fazla keyif alabileceğiniz dört mevsim yaşam alanları sunuyoruz.


ŞİMDİ ARAYIN | WHATSAPP DESTEK


FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN


Sistem Özellikleri

– Dört mevsim yaşam alanı

– Giyotin sistem dikey yönde hareketli cam panellerden oluşur.

– Giyotin sistemler temizlenebilir özelliği sayesinde cafe ve restorant gibi işletmelerin yanı sıra çok katlı konutlara da uygulanabilmektedir.

– Sistemin tamamını veya tek bir modülünü uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Start-stop teknolojisi sayesinde hareketi istediğiniz noktada durdurabilirsiniz.
– Sisteme eklenebilen yağmur ve rüzgar sensörleri ile sistem, açık durumdayken yağış ve fırtına gibi durumları algılar ve otomatik kapanır.

– Gün ışığı ve led aydınlatma sistemi.