Site Loader

Isı Camlı Cam Balkon Sistemimiz, Isı Yalıtımı Açısından Katlanır Cam Sistemleri İçerisinde En İyisidir. Katlanır Cam Sistemlerinde Tek Cam Kullanılması Durumunda, Isı Kaybını Tamamen Önlemek Mümkün Değildir. Isı Camlı Cam Balkon Sistemleri, Isı Yalıtımı Açısından Tam Donanıma Sahip Olduğu İçin Balkonlarınızda Tam Bir Oda Ortamı Sağlamaktadır.

Isı Cam Isı Kayıplarını Tek Cama Göre %50 Azaltmaktadır. Sistemimizde Kullanılan Isı Camlar 4 + 12 + 4 mm’dir. Isı Camlı Cam Balkon Sistemimizde Kullanılan Camların Her İkiside Temperlidir. Temperli Cam, Düz Cama Oranla Darbelere Karşı Yaklaşık 5 Kat Daha Dayanıklıdır.

Kırıldığı Zaman Küçük ve Keskin Olmayan Parçalara Ayrılarak Yaralanma Riskini Azalttığından Emniyet Camı Olarak Kullanıma Uygundur. Sistemin Alt ve Üst Kasa Profillerinde Su Kanalları Olup, Uygulanacak Alana Girebilecek Su Alımı Minımuma İndirilmiştir. Isı Camlı Cam Balkon Sistemlerinin Dikme Profillerine Mıknatıs fitil Uygulanmıştır. Sistemde Kullanılan Her Bir Kanadın Cam Boşluğu Alüminyum Contalar ve mıknatısla İle Desteklenmiştir. Isı Camlı Cam Balkon Sistemimiz Balkonlarınızdaki Soğuk Ortam ve Gürültüyü Minumuma İndirmektedir.

ŞİMDİ ARAYIN | WHATSAPP DESTEK

Rate this post
ŞİMDİ ARAYIN!