Cafe, restaurant, pastane ve mağaza gibi mekanlarda nezih bir mekan oluşturmak için cam cephe ve vitrin sistemleri tercih edilmektedir.

Üst taşıyıcı alüminyum kasa üzerinde askıda hareket etmektedir. Alt kasa eşikli ve eşiksiz alternatifleri bulunmaktadır. Mekanlardaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kayıplarını ortadan kaldırır.

İşyeri, restoran, fastfood, alış-veriş merkezleri, oteller, mağazalar, cafe-pastaneler katlanır veya sürme cam sistemi ile kapatılabilir. Böylece yazları açıp ferah bir ortamda müşterilerinizi konuk deserken kış aylarında camlarınızı kapatıp manzaranızı, işyeri görünüşünü bozmadan müşterilerinizi ağırlayabilirsiniz.


ŞİMDİ ARAYIN | WHATSAPP DESTEKFOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN


Vitrin Sistemi, alış-veriş merkezleri, oteller, mağazalar, cafe-pastaneler ve kış bahçeleri için tasarlanmış modern bir sistemdir. Üst taşıyıcı konstriksiyon ve aluminyum raylar üzerinde askıda hareket etmektedir. Mekandaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırır. Ferah ve modern ortamlar sunar. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar.- Arzu edildiği hallerde tamamen açılma imkanı vermesi sayesinde teşhirde ve kullanımda ferah ve geniş ortamlar sunar. Kayar kanatları sayesinde tamamen iç ve dış mekanlar arasında bütünlük sağlar. Bu sistem için kullanılmakta olan 10 mm. temperli cam sayesinde tam bir güvenlik sağlanır. Ayrıca cama istenen desen, resim fon veya logo baskıları uygulanabilir. Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.


ŞİMDİ ARAYIN | WHATSAPP DESTEK


Uygulama Yerleri : Dış Cepheler.( Cafe, Restaurant, Oteller vs.)
Tipi : Üstten Taşımalı, Çift Rulmanlı (Özel Mekanizma)
Cam Kalınlığı : 10 mm Tempered.
Baza Profil Yüksekliği : 60 mm.
Kasa Profil Yüksekliği : 85 mm.
Uygulama Maximum yüksekliği: 3500 mm.
Isı Yalıtımı : %70.
M2 Ağırlığı : 40 Kg.