Otomatik kapı sistemleri Endüstriyel tesislerinizde, antrepolarınızda, depolarınızda, konut ve iş yerlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Uyguladığınız mekânlarda Çağdaş, estetik bir görünüm kazandırır. Proje-uygulama, teknik destek ve uygulama sonrası hizmetlerimiz, eksiksiz ve zamanında uzman kadromuz tarafından karşılanır.a-Otomatik Fotoselli Kayar Kapı:Günümüzde otomatik kapılar her türlü binada kullanıcıların fonksiyonel taleplerini karşılamak üzere tercih edilmektedir.
Kapıların tercih edilme sebeplerinden en önemlisi iklimlendirme özelliğidir; bu sayede otomatik kapılar kullanıldıkları her mekânda kışın ısı tasarrufu sağlamakta, yazın ise iç ortam havasını korumaktadır. Diğer sebepleri ise kısaca kolay geçiş sağlaması, güvenlik ve estetik görünüm olarak sıralayabiliriz.


b-Teleskopik Kayar Kapı:

Teleskopik kayar kapı sistemi,dar girişler için ideal sistemlerdir.Diğer kayar kapı sistemlerinin, gerekli geçiş boşluğunu veremediği girişlerde, teleskopik kayar kapılar, birbirleri üzerine açılarak, geçiş problemini ortadan kaldırırlar.Bu özellik,bu sistemlere estetik  görünüm kazandırması yanında, fonksiyonellik kazandırmış olur.. Sistem bir sabit iki hareketli yâda iki sabit dört hareketli olarak tasarlanabilir.

c-Yarım Dairesel Kayar Kapı:

Farklı çözümler gerektiren girişlerde, farklı açı ve çaplarda iç ve dış bükey tasarımlara imkân tanıyan mekanizma ve doğrama grupları ile estetik bir görünüm kazanan kapılardır.

d-Manuel ve Otomatik Döner Kapı:
Otel, iş merkezi, alışveriş merkezleri vb. prestij projelerinde, girişi ön plana çıkaran, estetik, fonksiyonel, iklimsel konfor ve enerji tasarrufu sağlayan kapılardır. Özellikle Yoğun kullanımlarda bile yaya geçişine kesintisiz bir akış imkânı yaratan, her türlü güvenlik aksesuarları ile donatılmış kapılardır.

e-Bariyer sistemleri:
Bariyerler şık tasarımlarıyla villa, siteler, fabrikalar ve otopark giriş ve çıkışları için denetim ve güvenlik sağlayan modern ve estetik çözümlerdir.

f-Bahçe Kapı sistemleri:

Yana Kayar Bahçe Kapıları

500 kg’dan 1200 kg’a kadar taşıma gücüne sahip, tam otomatik, elektromekanik mekanizmalı kapılardır. Mevcut kapılar üzerine rahatça uygulanabilir.

90 Derece Bahçe Kapıları

Daha çok yana kayar bahçe kapılarının kullanılamadığı alanlarda tercih edilen sistemdir. Bu tip kapı uygulamaları 2m ile 5m giriş mesafesinde tek veya çift kanat üzerinde 200 kg dan 800 kg’a kadar açma gücüne sahiptir. Pistonlu ve kapının dışına veya duvara monte edilebilen eklemli mekanizma çeşitleri mevcuttur. 90° ile 115° açılabilme açısına sahip sistemlerdir.

g-Sarmal Kapı:

Günümüzde gereklilik haline gelen bu sistem:

Endüstriyel tesislerde (depo kapısı, ara bölme v.b.)
Mağaza kepenklerinde
Garaj kapılarında (Otopark ve özel kapalı garaj)
Villa ve özel daire pencerelerinde uzaktan kumandalı, butonlu, şifre panelli gibi değişik Access kontrol seçenekleri hizmetinize sunulmaktadır.

Bina uygulamalarında birçok fayda sağlamaktadır. Alüminyum panjurlar ile ısısal izolasyon kış mevsiminde %25’e kadar artırılabilir ve dış gürültüyü 10 desibele kadar azaltabilir.

Aracınızdan inmeden uzaktan kumanda ile rahatlıkla açılıp kapanabilme özelliğine sahip, tamamen alüminyumdan üretilmiş, emniyet fotoseli ve kullanım güvenliği ile, yapılarınıza özel üretilen, hırsızlığa karşı yüksek koruma sağlayan sistemlerdir.

h-Endüstriyel Sectionel Kapılar:

Sectionel kapılar hızlı trafik akışı sağlayan, tesisinizi veya garajınızı hava sirkülâsyonundan, tozdan arıtan ortamın havasını muhafaza eden, emniyetli, açık görüş sunan, istenilen boyutlarda, yapının şekline göre uygulama seçenekleri, dayanıklılığı, kolay uygulanabilirliği ve uzun ömürlü kullanımı ile sizlere sunulmaktadır. Alüminyum veya çelik panellerden çeşitli renklerde imal edilebilir. Paneller ses ve ısı izolasyonu sağladığı gibi, yanmaya dayanımlı ürünlerden imal edildiğinden yangına karşı emniyetlidir. Emsallerine göre belirgin farklılık ve üstünlük sağlayan Avrupa mekanizma Avrupa Paletler geniş model ve renk seçeneklerine ulaşabileceğiniz tek adres CEMEKS.

I- Hava perdesi

Hava perdesi, yüksek debili ve ince formlu hava akimi sağlamak amacı ile üretilmiş bir çeşit fandır. Kullanılış amacı, birbirinden farklı sıcaklık değerlerine sahip iki ortamı hareket serbestîsi sağlayacak bir sistemle ayırmaktır. Uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilen Hava perdeleri iki çeşide ayrılır. Isıtıcı bir ünite içermeyen, bulunduğu ortamın havasını kullanan “Basit hava perdeleri” ve elektrikli veya sıcak sulu bir sistemle bulunduğu ortamdan aldığı havayı ısıtarak kullanan “Isıtmalı hava perdeleri”. Isıtmalı hava perdeleri, elektrikli (EH) veya sıcak sulu (WH) bir sistemle ortamdan aldığı havayı ısıtır. Bu tip hava perdeleri kış mevsiminde veya düşük ortam sıcaklıklarında kullanılır. Uygun seçilmiş bir hava perdesi, ortamlar arasındaki isi kaybını ve istenmeyen hava transferini basarıyla engeller. Günümüzde otomatik kapı sistemleriyle birlikte sıkça kullanılmaya başlayan hava perdeleri otomatik kapı sistemiyle beraber ısıtma enerjisinden büyük oranda tasarruf sağlar ve dış ortamın olumsuz etkilerinden korur.

Çelik Sarmal Kepenk Kapılar 

ERMİŞOĞLU Otomatik Kapı Sistemleri, her türlü Çelik Sarmal Kepenk Kapılar, Sistem ve Otomasyon ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Detaylı bilgi ve fiyatlarımız için iletişim bölümünden ya da mağaza sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden Otomatik Kepenk Sistemi

Güvenlik tüm canlıların en önemli en etkili refleksidir. Asıl olarak güvenlik ihtiyacını karşılamak üzere geliştirilen bir sistemdir. Göz için göz kapağı ne ise, iş yerleri için de tam olarak o dur. İş yerimizin hatta konutumuzun güvenlik sorunu varsa ilk düşündüğümüz veya düşüneceğimiz şey otomatik kepenktir.

Otomatik kepenk sistemleri, iş yeri, mağaza, dükkan veya kapı, pencere gibi yerleri korumak için kullanılır. Koruma için kullanılacak iş yeri, kapı ya da pencere özelliğine, ebatlarına göre de yapılır. Kullanım amacı ve yapıldığı malzemeye göre de çok farklı bir çok çeşidi de bulunmaktadır.

Otomatik kepenk çeşitleri, yapıldığı malzemeye, dayanaklık düzeyine ve kullanım alanına göre alüminyum kepenk, galvanizli kepenk, yangına dayanıklı kepenk gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Otomatik kepenk Faydaları;

  • Kötü niyetli kişi ya da kişilere karşı evinizi ve iş yerinizi koruma altına alır.
  • Güvenlik önleminizi güçlendirir.
  • Otomatik kepenk iş yerinize ayrıca bir imaj yaratır.
  • Bu imaj iş yerinizin değerini artırır.
  • Daha şık görsellik sunar.
  • Konforunuzu ve rahat kullanmanızı artırır.

Seksiyonel Kapılar 

Otomatik Kapı Sistemleri, her türlü Seksiyonel Kapı, Sistem ve Otomasyon ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Detaylı bilgi ve fiyatlarımız için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel seksiyonel kapılar, Bursa otomatik seksiyonel fabrika kapıları ve işletme girişleri için tasarlanmış zorlu ve değişken hava şartlarında çalışması, üst düzey güvenlik sağlayan, görüntü ve gürültü kirliliğini minimum seviyeye indirilmesi gibi özelliklere sahip kapılardır.

Panellerin iç kısımları Poliüretan dolgulu olup dışı çelik yada opsiyonel alüminyum kaplı paneller ile son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Seksiyonel kapılar, yatay panellerin üst üste birleştirilmesi ile oluşur ve dikey raylar içinde yukarı doğru hareket ederek çalışır,seksiyonel kapılar binanızın yapısına uygun,estetik,ekonomik ve işlevsellik avantajları ile endüstriyel alanda en çok tercih edilen kapı modelidir.

Endüstriyel seksiyonel kapı hizmetlerimiz; 

  • Otomatik seksiyonel fabrika Kapıları
  • Otomatik seksiyonel hangar Kapıları
  • Otomatik seksiyonel depo Kapıları