Site Loader

Cam Korkuluk Sistemleri yaşadığınız mekanlarda kullanacağınız klasik anlamdaki korkuluklardan farklı olarak estetik ve zarif bir görüntü oluşturur. Cam korkuluk kullanılmasıyla yapılarda daha modern görüntü ortaya çıkmaktadır. Cam Korkuluk uygulamaları istenilen boyut ve şekillerde tasarlanabilir. Uzun yıllar bozulmadan ve paslanmadan güven içinde kullanabilirsiniz.

Cam Korkuluk Sisteminin Avantajları

Cam korkuluklar paslanmaz veya alüminyum aparatlar kullanılarak monte edilebilir. İstenilirse alüminyum ve paslanmaz korkuluklar ile de uyumlu bir şekilde bütün oluşturabilir. Camlı paslanmaz korkuluklar ve camlı alüminyum korkuluklar montaj yapılacak merdiven ya da balkon için özel olarak ölçülendirilip hazırlanır. Uygun yapılmış bir cam korkuluk diğer korkuluk çeşitleri kadar sağlamdır.

Cam korkulukların kullanım yeri genellikle teras, balkon havuz kenarlarıdır. Balkon ve teras manzaralarının kapanmaması ve kullanılan binaya modern bir görünüm katılması amaçlanarak uygun bir model seçilip montajı yapılır. Camlı korkulukların merdivenlerde kullanılmasıysa paslanmaz veya alüminyum küpeşte ile beraber tercih edilmektedir.

NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

Bakım masrafı çıkarmaz
Çeşit seçenekleri mevcuttur
Binalara şık ve estetik görünüm kazandırır
Kir, pas tutmaz
Tüm alanlara monte edilebilir.
Cam ve balkon manzaranızı kapatmaz
Çeşitli renklerde uygulanabilir
Diğer korkuluk elemanlarıyla (paslanmaz,ahşap,alüminyum vb.) uyumludur.

Rate this post
ŞİMDİ ARAYIN!