Site Loader

Romantik ruhlu yeşil severler… Bahçenizi romantik, dingin, huzur verici hale getirin. Özellikle sevgililer günü, yıl dönümleri, nişan ve düğünler gibi özel anlarda bahçeler, teraslar vazgeçilmezdir. Karmaşadan ve gürültüden uzak durmanız ve sadeliği tercih etmeniz yeterli. Geniş çim alanlarda grup halinde kullanacağız güller, renkli küçük çiçekli bodur çalılar, durgun yada yavaş hareketli göller veya havuzlar size yardımcı olacaktır. Zevkinize göre seçtiğiniz koltuklar, masa takımları, fener ve mumluklar da yerleştiğinde tasarımınız tamamlanacak. Geriye tek bir şey kalacak o da; keyfini çıkarmak…

 

Bahçedeki kot farkları ilk bakışta rahatsız edici gözükebilir ancak doğru kullanıldıklarında hoş manzaralar oluştururlar. Doğal taş ve fenerlerle süslenen merdivenler bahçenizi istediğiniz havaya sokacaktır.Kırları sevenler, renkli kır çiçeklerini bahçenize misafir edin. Çeşit çeşit renkleri ruhunuzu okşayacaktır.Bahçenizde gizli noktalar oluşturmaya çalışın. Yuvarlak formlarda hazırlayacağınız yürüyüş yolları süpriz noktalarınızın görülmesini engeller. Böylece merak duygusunu arttırırsınız.Bahçenizde sevmediğiniz, değiştiremediğiniz kötü görüntüler varsa sarmaşıklardan yardım alın. Sonbahar renklenmeleri hüznü bahçenize taşır.

 

Teras, balkon ya da bahçenizde şömine kullanmaya ne dersiniz? Çıtırdayan odun sesleri ve ateşin sıcaklığında şık ve sade bir akşam yemeği vazgeçilmezdir.

 

[flagallery gid=1 skin=minima_jn]

 

 

5/5 - (1 vote)
ŞİMDİ ARAYIN!