Site Loader

Montajını Yaptırdığınız yada Yaptıracağınız Bir Cam Balkon Sisteminin Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Cam balkon,balkon camı kullanılacak cam cinsinin minimum 8 mm veya 10 mm  kalınlığında temperli ve düz rodajlı cam olması gerekmektedir.Kullanılan cam muhakkak şişe cam patentli olmalıdır,günümüz şartlarında piyasa şartlarının getirdiği rekabet ortamından dolayı maliyetin düşürülmesini amaçlıyan firmalar ithal cama yönlenmektedir.Bundan habersiz olan müşterilerin 2-3 yıl sonra bunun farkına varabilmektedir.

  1. Kullanılan alüminyum profil et kalınlığı 3mm olmalıdır.Kesinlikle hurda profil içermemelidir.Bununla ilgili siz araştımacı müşterilerimize emin olabilmeleri açısından ufak bir bilgi,istisnai durumlar haricinde profillerini naturel eloksal olarak istemeleri uygundur.
  2. Kullanılacak tekerler paslanmaz olmalıdır. Ayrıca bir teker gövdesinde 2 adet rulman olmalıdır.
  3. Cam aralarında bulunan şeffaf fitiller UV ışınlarına karşı daha dayanıklı ve ayrıca sağlıklı olmalıdır
  4. En önemlisi kusursuz ölçü ve montaj olmalıdır.

Bütün cam balkon,Balkon camı sistemlerimizi yukarıda bahsettiğimiz özelliklere göre imal etmiş bulumatayız. Kullanmış olduğumuz alüminyum profiller kesinlikle HURDA malzeme içermemektedir. kullandığımız 8 mm ve 10 mm temperli camlar  ŞİŞE CAM patentli olup İTHAL CAM kullanılmamaktadır. Kullanılan TEKERLEK sistemleri PASLANMAZ METAL GÖVDEYE sahip yaşlanmaya karşı daha dayanıklıdır.

3.5/5 - (2 votes)
ŞİMDİ ARAYIN!